Контактна інформація

Люди — це наш основний актив. Ми доклали величезних зусиль, що б в нашій команді працювали кращі професіонали, які дійсно люблять свою справу.

icon_widget_image +38 (097) 293-73-20 +38 (097) 715-20-47 icon_widget_image Пн-Пт 9:00 - 18:00 Сб-Нд - Вихідний icon_widget_image service@monolitteplo.com.ua vyd.a.i@ukr.net icon_widget_image 03169 Україна, м. Київ, вулиця Ватутіна, 50
a
Сучасні системи будівництва

Будівельно-монтажні роботи

Основні будівальні роботи

Моноліт Тепло

Комплекс загальнобудівельних робіт від МонолітТепло

До проведення будівельно-монтажних робіт допускаються організації, які мають ліцензії на виробництво таких робіт. Роботи ведуться за робочими кресленнями, завчасно отриманих від замовника і затвердженим «до виробництва робіт» головним інженером підрядної організації.

До надземного циклу робіт належать будівельні та монтажні роботи, що виконуються при зведенні коробки будівлі:
  • Монтаж будівельних конструкцій — сталевих, залізобетонних, дерев’яних, монтаж стінових панелей, мта ін.;
  • Покрівельні роботи, столярні роботи, санітарно-технічні роботи — вентиляція, опалення, водопровід, каналізація, монтаж пожежних трубопроводів.
До оздоблювального циклу робіт відносяться такі будівельно-монтажні роботи:
  • Власне оздоблювальні роботи — штукатурні, малярні, облицювальні;
  • Послуги із влаштування підлог;
  • Внутрішні сантехнічні та електромонтажні роботи;
  • Монтаж технологічного обладнання;
  • Інші спеціальні роботи.

Будівництво кожного об’єкта допускається здійснювати тільки на основі попередньо розроблених рішень по організації будівництва і технології виконання робіт. Це повинно бути представлено у формі проекту організації будівництва і проекту виконання робіт, без яких вести будівельно-монтажні роботи забороняється.

Моноліт Тепло

Аналіз вашої ситуації, підготовка технічного завдання, розробка проектної та кошторисної документації, виконання погоджень з офіційними органами.

Виконуєми послуги з монтажу котельного обладнання. Проводимо налаштування пеллетного котла, для досягнення високих показників КПД.

Вчасне і періодичне сервісне обслуговування опалювальної техніки гарантує правильну і довговічну роботу, запобігає передчасному виходу з ладу.