Контактна інформація

Люди — це наш основний актив. Ми доклали величезних зусиль, що б в нашій команді працювали кращі професіонали, які дійсно люблять свою справу.

icon_widget_image +38 (097) 293-73-20 +38 (097) 715-20-47 icon_widget_image Пн-Cб: 9:00 - 18:00 Неділя - Вихідний icon_widget_image service@monolitteplo.com.ua vyd.a.i@ukr.net icon_widget_image 03169 Україна, м. Київ, вулиця Ватутіна, 50
a
Сучасні системи будівництва

Будівельно-монтажні роботи

Основні будівальні роботи

Моноліт Тепло

Всі будівельні роботи об’єднуються під однією назвою — будівельно-монтажні роботи. Серед них виділяють безліч видів робіт, в тому числі і загальнобудівельні роботи. Це весь комплекс робіт, дій і процесів, від яких, так чи інакше, залежить будівництво зведених будинків, споруд і конструкцій.

Комплекс загальнобудівельних робіт від МонолітТепло

Під будівельно-монтажними роботами мається на увазі з’єднання в одне ціле елементів будівельних конструкцій: деталей трубопроводів, вузлів технологічного обладнання. Монтажні роботи включають в себе також монтаж будівельних конструкцій — металевих, залізобетонних, дерев’яних; монтаж санітарно-технічних систем: водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, пожежних технологічних трубопроводів і систем. Також монтаж електричних пристроїв, силових, слабкострумових, контрольно-вимірювальних та інших; монтаж технологічного обладнання. Виробництво будівельно-монтажних робіт має на увазі виконання всього комплексу земляних, пальових, кам’яних, бетонних і залізобетонних, цегляно-монолітних робіт, теслярських, покрівельних і оздоблювальних робіт якісно і оперативно.

Будівельні роботи мають на увазі виконання різних дій, пов’язаних з безпосереднім зведенням будівельних споруд і будівель. Класифікація загальнобудівельних робіт проводиться на основі їх відмінності по виду зводяться конструктивних елементів або переробляються.

До спеціальних робіт відноситься монтаж санітарно-технічного обладнання, електромонтажні роботи, монтаж технологічного обладнання. Роботи, що виконуються переважно спеціалізованими підприємствами. Зведення або реконструкція будівель і споруд на увазі, що будівельні і монтажні роботи можуть бути згруповані по циклам. По завершенні робіт підготовчого періоду, приступають до нульового, або підземному циклу робіт, потім до надземному і оздоблювального циклам, які завершуються пуско-налагоджувальними роботами.

До надземного циклу робіт належать будівельні та монтажні роботи, що виконуються при зведенні коробки будівлі:
  • Монтаж будівельних конструкцій — сталевих, залізобетонних, дерев’яних, монтаж стінових панелей, мта ін.;
  • Покрівельні роботи, столярні роботи, санітарно-технічні роботи — вентиляція, опалення, водопровід, каналізація, монтаж пожежних трубопроводів.
До оздоблювального циклу робіт відносяться такі будівельно-монтажні роботи:
  • Власне оздоблювальні роботи — штукатурні, малярні, облицювальні;
  • Послуги із влаштування підлог;
  • Внутрішні сантехнічні та електромонтажні роботи;
  • Монтаж технологічного обладнання;
  • Інші спеціальні роботи.

До проведення будівельно-монтажних робіт (БМР) допускаються організації, які мають ліцензії на виробництво таких робіт. Роботи ведуться за робочими кресленнями, завчасно отриманих від замовника і затвердженим «до виробництва робіт» головним інженером підрядної організації.

Будівництво кожного об’єкта допускається здійснювати тільки на основі попередньо розроблених рішень по організації будівництва і технології виконання робіт. Це повинно бути представлено у формі проекту організації будівництва і проекту виконання робіт, без яких вести будівельно-монтажні роботи забороняється.

Моноліт Тепло

Аналіз вашої ситуації, підготовка технічного завдання, розробка проектної та кошторисної документації, виконання погоджень з офіційними органами.

Виконуєми послуги з монтажу котельного обладнання. Проводимо налаштування пеллетного котла, для досягнення високих показників КПД.

Вчасне і періодичне сервісне обслуговування опалювальної техніки гарантує правильну і довговічну роботу, запобігає передчасному виходу з ладу.