Контактна інформація

Монтаж та Сервіс котелен та систем опалення будинків. Обслуговування та ремонт Пілетного обладнання. Встановлення геліосистем та сонячних панелей.

icon_widget_image +38 (097) 293-73-20 +38 (097) 293-64-28 icon_widget_image Пн-Пт: 9:00 - 18:00 Сб-Нд: Вихідний icon_widget_image service@monolitteplo.com.ua office@monolitteplo.com.ua icon_widget_image 03040 Україна, м. Київ, Голосіївський проспект, 92/1
Image Alt
Сучасні системи опалення

Монтаж котелень та котлів

Монтаж та Сервіс котелен та систем опалення
Моноліт Тепло

Кожен з нас замислюється як опалювати свій будинок і не платити за це шалені рахунки. У сучасних реаліях, навіть якщо і є можливість підключення до магістрального газопроводу, установка пілетного котла є більш дешевим видом опалення. Хоча початкові інвестиції у власну пілетну котельню будуть і вище, ніж газову, але потрібно також враховувати вартість підключення до газової труби!

У будь-якому випадку, щоб визначити яка котельня буде вигідніше й ефективніше, потрібно окремо розглядати кожен конкретний випадок.

Проектування, монтаж та налаштування котлів

Ось уже понад 15 років ми допомагаємо Вам, наші шановні замовники, вирішувати питання, що виникають в процесі експлуатації інженерних систем. На підставі створеного проекту, ми проведемо роботу по правильному підбору потрібного обладнання, а вже виходячи з отриманої інформації, складемо кошторис і узгодимо її з замовником. Ми, в обов’язковому порядку і на доступній мові, доведемо до замовника всі плюси і мінуси запропонованих варіантів вирішення поставленого завдання і спільно приймемо рішення задовольняє запиту.

Наша команда займається не тільки проектуванням та монтажем котелень з нульового циклу до запуску, але і виробляємо дрібний ремонт і повну переоснащення існуючих котелень.

Роботи, які ми виконуємо в вашому домі на найвищому професійному рівні:
  • Проектування і монтаж котельні
  • Повна переоснащення котельні
  • Дрібний ремонт котельні
  • Проектування і монтаж системи опалення під ключ
  • Установка радіаторів опалення
  • Прокладання стояків і магістралей трубопроводу
  • Опресовування системи опалення
  • Заповнення системи теплоносієм
  • Пуско-налагоджувальні роботи
  • Монтаж «теплих» підлог.

Домашнє тепло і затишок неможливі без ефективної опалювальної системи. Від якості її установки також залежать і фінансові витрати на обігрів приміщень, тому роботи такої складності необхідно довіряти тільки професіоналам.

Монтаж систем опалення повинен здійснюватися інженерами на підставі теплотехнічних і гідравлічних розрахунків, що запобіжить типові помилки, характерні для неправильно спроектованих систем — неповний нагрів радіаторів, недостатній рівень або нерівномірний розподіл тепла.

Отримані результати дозволять здійснити коректний підбір обладнання з урахуванням економічної і технологічної доцільності.

Моноліт Тепло

Аналіз вашої ситуації, підготовка технічного завдання, розробка проектної та кошторисної документації, виконання погоджень з офіційними органами.

Виконуєми послуги з монтажу котельного обладнання. Проводимо налаштування пеллетного котла, для досягнення високих показників КПД.

Вчасне і періодичне сервісне обслуговування опалювальної техніки гарантує правильну і довговічну роботу, запобігає передчасному виходу з ладу.