Контактна інформація

Люди — це наш основний актив. Ми доклали величезних зусиль, що б в нашій команді працювали кращі професіонали, які дійсно люблять свою справу.

icon_widget_image +38 (097) 293-73-20 +38 (097) 715-20-47 icon_widget_image Пн-Пт 9:00 - 18:00 Сб-Нд - Вихідний icon_widget_image service@monolitteplo.com.ua vyd.a.i@ukr.net icon_widget_image 03169 Україна, м. Київ, вулиця Ватутіна, 50
Image Alt
Сучасні системи опалення

Монтаж систем вентиляції

Монтаж та Сервіс котелен та систем опалення

Моноліт Тепло

Cистеми вентиляції та кондиціонування

Якщо потрібен монтаж вентиляції, то найкраще звернутися до фахівців. На сучасному ринку послуг є безліч компаній, готових здійснити монтаж вентиляції в приміщенні. Розцінки на монтаж вентиляції визначаються типом вентиляційної системи, її потужністю і комплектацією. При цьому враховується кількість решіток, фільтрів, вентиляторів, нагрівачів, глушників шуму, різних клапанів, а також протяжність системи повітропроводів. Найчастіше монтаж повного комплекту вентиляційної системи коштує дешевше, ніж монтаж кожного її елементу окремо.

Крім основних елементів вентиляційної системи для проведення монтажу вентиляції потрібен цілий набір комплектуючих для монтажу. Такими елементами монтажу вентиляції є фланці, перехідники, патрубки, скоби, ущільнювальні стрічки, монтажні шини, хомути, гайки, шайби, саморізи і багато інших елементів.

Етапи монтажу вентиляційної системи

Монтаж вентиляційної системи включає в себе наступну послідовність дій:

  • Підготовка отворів в стінах
  • Підготовка комплектуючих та збирання частин повітропроводів на підлозі
  • Підготовка тепло-шумоізоляції, вогнезахисту де необхідно за проектом
  • Монтаж вентиляційних повітропроводів до стелі
  • Монтування та підключення обладнання
  • Установка вентиляційних решіток
  • Пуско-налагоджувальні роботи

Всі роботи по проведенню монтажу вентиляційної системи, а також контроль якості монтажу вентиляції повинні проводитися будівельними службами або службами, що мають необхідне технічне обладнання, здатними забезпечити повний і надійний контроль.

Від якості її установки також залежать і фінансові витрати на охоложення та органызацыю мыкроклымата приміщень, тому роботи такої складності необхідно довіряти тільки професіоналам.

Моноліт Тепло

Аналіз вашої ситуації, підготовка технічного завдання, розробка проектної та кошторисної документації, виконання погоджень з офіційними органами.

Виконуєми послуги з монтажу котельного обладнання. Проводимо налаштування пеллетного котла, для досягнення високих показників КПД.

Вчасне і періодичне сервісне обслуговування опалювальної техніки гарантує правильну і довговічну роботу, запобігає передчасному виходу з ладу.