Контактна інформація

Монтаж та Сервіс котелен та систем опалення будинків. Обслуговування та ремонт Пілетного обладнання. Встановлення геліосистем та сонячних панелей.

icon_widget_image +38 (097) 293-73-20 +38 (097) 293-64-28 icon_widget_image Пн-Пт: 9:00 - 18:00 Сб-Нд: Вихідний icon_widget_image service@monolitteplo.com.ua office@monolitteplo.com.ua icon_widget_image 03040 Україна, м. Київ, Голосіївський проспект, 92/1
Image Alt
Сучасні системи опалення

Ремонт та сервіс

Монтаж та Сервіс котелен та систем опалення

Моноліт Тепло

Наша компанія виконує ремонт пілетних котлів та пальників будь-якої складності.

Наші фахівці займаються ремонтом і сервісом пілтених котлів та пальників вже більше 15 років і є одною з сервісних компаній. Пілетні котли на відміну від газових мають безліч рухомих частин та складну електронну систему управління різними виконавчими механізмами, відповідно ремонт та обслуговування яких вимагає спеціальних знань та навичок.

Компанія «Моноліт Тепло» має штат висококваліфікованих фахівців, які оперативно виїдуть до вас на об’єкт і повернуть сервісне обслуговування та ремонт вашого котла.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

 • Попередня консультація (при необхідності);
 • Виїзд на об’єкт і проведення первинної діагностики;
 • Підписання договору з гарантійними зобов’язаннями;
 • Проведення технічної підготовки для ремонту обладнання;
 • Ремонт обладнання (за необхіністю —  поставка та монтаж запчасти);
 • Проведення пуско-налагоджувальних робіт з калібровкою всіх систем;
 • Демонстрація роботи та інструктаж.

Типові несправності котлів на пеллетах

Заклинювання приводу подачі палива

Одна з найбільш поширених несправностей, що виникає в багатьох різних моделях пелетних котлів. При заклинюванні приводу подачі палива напруга на електродвигун подається, але обертання не відбувається. Якщо котел оснащений датчиком обертання шнека, то алгоритм «розблокування» шнека, можливо, зможе усунути цю проблему, але це можливо не завжди.

Причин виникнення даної несправності може бути безліч, основні з них:

 • попаданіе стороннього предмета в шнековий конвеєр;
 • втрата ємності пускового конденсатора однофазного електродвигуна;
 • міжвіткове замикання в обмотках електродвигуна;
 • порушення електричних контактів;
 • вихід з ладу черв’ячного редуктора;
 •  заклинювання шнека через велику кількість накопиченого нагару в пальнику і (або) каналі шнекового конвеєра.
Зникнення живлення на блоці управління. Котел не реагує на команди

Причинами такої несправності можуть бути:

 • перегорання запобіжника на вводі живлення або вибивання захисного автомата.
Котел не набирає встановлену (задану) температуру

Фактично, таке відхилення в роботі пілетного котла не свідчить про несправність, це скоріше помилка проектувальника, який вибирав котел (потужність котла) або помилка наладчика, який виконував настройку (пуско-наладку) даного котла. Однак, при зміні палива, наприклад, при переході з гречаних пелет на деревні або навпаки, а іноді і при зміні одних деревних пеллет на інші така несправність можлива. В цьому випадку, потрібно відрегулювати режим горіння палива (або різні режими, на сучасних котлах їх, як правило, кілька).

Не регулюється швидкість обертання вентилятора

У цієї несправності, також, може бути кілька причин, якщо вважати, що сам вентилятор справний (це можна перевірити, подавши електроживлення з відповідної мережі безпосередньо на вентилятор), то дана несправність в блоці управління котлом. Як правило в більшості моделей пелетних котлів вентилятором управляє сіммістор (напівпровідниковий прилад). Неможливість регулювання вентилятора на грілці пеллетного котла може говорити про несправності вихідного сіммістора в блоці управління котлом. Також, причиною можуть бути коливання напруги в мережі електроживлення.

Вентилятор подачі повітря на горіння не вимикається

Причинами такої несправності можуть бути:

 • Несправний симистор на виході вентилятора, на блоці управління котлом.
Котел не розпалюється в автоматичному режимі

Причинами такої несправності можуть бути:

 • несправний електрозапалювання або реле управління ім.

Всі ці несправності, а також багато інших легко усунуть наші фахівці з ремонту пілетних котлів. Якщо ваш котел вийшов з ладу або працює, на ваш погляд, незадовільно, звертайтеся до нас в будь-який час. Фахівці компанії виїдуть до вас негайно і виконають ремонт вашого пеллетного котла.

Сервісне обслуговування

Пелетний котел та пальник, як і будь-який технічно складний пристрій потребує щорічного сервісного обслуговування (технічне обслуговування). Наша компанія виконує сервісне обслуговування пелетних котлів різних торгових марок.

Під час технічного обслуговування пеллетного котла фахівець перевіряє стан основних «життєво важливих» вузлів і механізмів, виконує чистку і змазку механічно рухомих елементів, вимірює електричні параметри електричних компонентів котла, а також проводить повну чистку пеллетного пальника і теплоприймаючих поверхонь. У разі сильного зносу тих чи інших компонентів фахівець пропонує замовнику їх замінити або звернути на них в майбутньому при роботі котла особливу увагу.

Сервісне обслуговування пелетних котлів проводиться, як правило, один раз на рік в літній період, коли котел зупинений. Обслуговування пелетних котлів виконується відповідно до регламенту заводу виробника даних котлів. Для котлів, виробники яких не надають такої документації фахівці нашої компанії самостійно розробляють регламент технічного обслуговування. Для великих підприємств, де встановлено велику кількість котлів або котли великих потужностей наша компанія, так само пропонує послуги по щомісячному сервісного обслуговування пелетних котлів. Регламент і вартість щомісячного сервісного обслуговування узгоджується з замовником індивідуально після виїзду на об’єкт і огляду котла (котлів).

Розцінки на сервісне обслуговування пелетних котлів залежать від марки котла, теплової потужності котла, віку котла та його поточного стану. Щоб дізнатися вартість сервісного обслуговування вашого котла зв’яжіться з нами.

Аналіз вашої ситуації, підготовка технічного завдання, розробка проектної та кошторисної документації, виконання погоджень з офіційними органами.

Виконуєми послуги з монтажу котельного обладнання. Проводимо налаштування пеллетного котла, для досягнення високих показників КПД.

Вчасне і періодичне сервісне обслуговування опалювальної техніки гарантує правильну і довговічну роботу, запобігає передчасному виходу з ладу.