Контактна інформація

Люди — це наш основний актив. Ми доклали величезних зусиль, що б в нашій команді працювали кращі професіонали, які дійсно люблять свою справу.

icon_widget_image +38 (097) 293-73-20 +38 (097) 715-20-47 icon_widget_image Пн-Cб: 9:00 - 18:00 Неділя - Вихідний icon_widget_image service@monolitteplo.com.ua vyd.a.i@ukr.net icon_widget_image 03169 Україна, м. Київ, вулиця Ватутіна, 50
Image Alt
Сучасні системи опалення

Монтаж систем опалення

Монтаж та Сервіс котелен та систем опалення

Моноліт Тепло

Проектуючи системи опалення, професійні майстри обов’язково передбачають у них спеціальні технічні засоби, які в майбутньому дозволять контролювати тиск і температуру в мережі. В якості таких засобів виступає запірна арматура та інші прилади.

Після монтажу котла потрібно обов’язково провести його налаштування, не покладаючись на те, що на заводі все зробили за Вас. В іншому випадку Ви ризикуєте що Ваш котел буде працювати не з максимальним КПД, а значить витрати на паливо будуть більше ніж повинні були бути.

Монтаж систем опалення та налаштування котлів

Ми ретельно стежимо за якістю виконуваних нами робіт, тому невід’ємною частиною наших з Вами ділових взаємин є гарантійне сервісне обслуговуванням як всієї системи, так і окремих її елементів. Все це створено тільки для вашого затишку і комфорту, слід тільки замовити монтаж опалення, і фахівці компанії «Моноліт Тепло» зроблять все в кращому вигляді.

Для того щоб в холодну пору року у вашому домі було затишно і комфортно, необхідно подбати про опалювальній системі, яка і є гарантією того, що у вас вдома завжди буде тепло і затишно. Якщо вас зацікавила установка опалення, то наша компанія допоможе вам придбати, а також якісно встановити опалювальну систему. Наші інженери швидко і надійно нададуть цілий ряд послуг, в які входить не тільки монтаж опалювальної системи, але і проектування опалювальної системи, а також монтаж інженерних систем опалення.

Роботи, які ми виконуємо в вашому домі на найвищому професійному рівні:
  • Проектування і монтаж котельні
  • Повна переоснащення котельні
  • Дрібний ремонт котельні
  • Проектування і монтаж системи опалення під ключ
  • Установка радіаторів опалення
  • Прокладання стояків і магістралей трубопроводу
  • Опресовування системи опалення
  • Заповнення системи теплоносієм
  • Пуско-налагоджувальні роботи
  • Монтаж «теплих» підлог.

Домашнє тепло і затишок неможливі без ефективної опалювальної системи. Від якості її установки також залежать і фінансові витрати на обігрів приміщень, тому роботи такої складності необхідно довіряти тільки професіоналам.

Монтаж систем опалення повинен здійснюватися інженерами на підставі теплотехнічних і гідравлічних розрахунків, що запобіжить типові помилки, характерні для неправильно спроектованих систем — неповний нагрів радіаторів, недостатній рівень або нерівномірний розподіл тепла.

Отримані результати дозволять здійснити коректний підбір обладнання з урахуванням економічної і технологічної доцільності.

Моноліт Тепло

Аналіз вашої ситуації, підготовка технічного завдання, розробка проектної та кошторисної документації, виконання погоджень з офіційними органами.

Виконуєми послуги з монтажу котельного обладнання. Проводимо налаштування пеллетного котла, для досягнення високих показників КПД.

Вчасне і періодичне сервісне обслуговування опалювальної техніки гарантує правильну і довговічну роботу, запобігає передчасному виходу з ладу.