Контактна інформація

Монтаж та Сервіс котелен та систем опалення будинків. Обслуговування та ремонт Пілетного обладнання. Встановлення геліосистем та сонячних панелей.

icon_widget_image +38 (097) 293-73-20 +38 (097) 293-64-28 icon_widget_image Пн-Пт: 9:00 - 18:00 Сб-Нд: Вихідний icon_widget_image service@monolitteplo.com.ua office@monolitteplo.com.ua icon_widget_image 03040 Україна, м. Київ, Голосіївський проспект, 92/1
Image Alt
Сучасні системи опалення

Налаштування обладнання

Монтаж та Сервіс котелен та систем опалення

Моноліт Тепло

Проектуючи системи опалення, професійні майстри обов’язково передбачають у них спеціальні технічні засоби, які в майбутньому дозволять контролювати тиск і температуру в мережі. В якості таких засобів виступає запірна арматура та інші прилади.

Після монтажу котла потрібно обов’язково провести його налаштування, не покладаючись на те, що на заводі все зробили за Вас. В іншому випадку Ви ризикуєте що Ваш котел буде працювати не з максимальним КПД, а значить витрати на паливо будуть більше ніж повинні були бути.

Налаштування систем опалення та котлів

Ми ретельно стежимо за якістю виконуваних нами робіт, тому невід’ємною частиною наших з Вами ділових взаємин є гарантійне сервісне обслуговуванням як всієї системи, так і окремих її елементів. Все це створено тільки для вашого затишку і комфорту, слід тільки замовити монтаж опалення, і фахівці компанії «Моноліт Тепло» зроблять все в кращому вигляді.

Для того щоб в холодну пору року у вашому домі було затишно і комфортно, необхідно подбати про опалювальній системі, яка і є гарантією того, що у вас вдома завжди буде тепло і затишно. Якщо вас зацікавила установка опалення, то наша компанія допоможе вам придбати, а також якісно встановити опалювальну систему. Наші інженери швидко і надійно нададуть цілий ряд послуг, в які входить не тільки монтаж опалювальної системи, але і проектування опалювальної системи, а також монтаж інженерних систем опалення.

Роботи, які ми виконуємо в вашому домі на найвищому професійному рівні:
  • Проектування і монтаж котельні
  • Повна переоснащення котельні
  • Дрібний ремонт котельні
  • Проектування і монтаж системи опалення під ключ
  • Установка радіаторів опалення
  • Прокладання стояків і магістралей трубопроводу
  • Опресовування системи опалення
  • Заповнення системи теплоносієм
  • Пуско-налагоджувальні роботи
  • Монтаж «теплих» підлог.

Домашнє тепло і затишок неможливі без ефективної опалювальної системи. Від якості її установки також залежать і фінансові витрати на обігрів приміщень, тому роботи такої складності необхідно довіряти тільки професіоналам.

Монтаж систем опалення повинен здійснюватися інженерами на підставі теплотехнічних і гідравлічних розрахунків, що запобіжить типові помилки, характерні для неправильно спроектованих систем — неповний нагрів радіаторів, недостатній рівень або нерівномірний розподіл тепла.

Отримані результати дозволять здійснити коректний підбір обладнання з урахуванням економічної і технологічної доцільності.

Моноліт Тепло

Аналіз вашої ситуації, підготовка технічного завдання, розробка проектної та кошторисної документації, виконання погоджень з офіційними органами.

Виконуєми послуги з монтажу котельного обладнання. Проводимо налаштування пеллетного котла, для досягнення високих показників КПД.

Вчасне і періодичне сервісне обслуговування опалювальної техніки гарантує правильну і довговічну роботу, запобігає передчасному виходу з ладу.