Контактна інформація

Люди — це наш основний актив. Ми доклали величезних зусиль, що б в нашій команді працювали кращі професіонали, які дійсно люблять свою справу.

icon_widget_image +38 (097) 293-73-20 +38 (097) 715-20-47 icon_widget_image Пн-Пт 9:00 - 18:00 Сб-Нд - Вихідний icon_widget_image service@monolitteplo.com.ua vyd.a.i@ukr.net icon_widget_image 03169 Україна, м. Київ, вулиця Ватутіна, 50

Теплообмінник для твердопаливного котла

Через тендітності чавуну можна підживлювати такий теплообмінник холодною водою.

Подавши воду зі свердловини або водопроводу в гарячу систему теплопостачання, можна дуже скоро очікувати тріщин і руйнування котла. Але до жорсткості води чавун нечутливий. В силу своєї масивності чавунний теплообмінник довго розігрівається і не відразу подає тепло в приміщення.

Особливості чавунних твердопаливних котлів

Однак після того, як котел набере певну температуру, він утримує тепло набагато довше, ніж сталевий. Чавунні котли невибагливі, довговічні і стійкі до корозії. Чистити від нагару їх доводиться рідше, оскільки він не знижує енергоефективності агрегату. При дотриманні правил роботи чавунний котел прослужить не менше 40 років.

Сталеві котли виробляються з труб і 3-5- міліметровою листової сталі. Вирішальне значення тут надається товщині стали. Тонкий метал внаслідок високих температур швидко піддасться деформації, і котел прийде в непридатність. Сталеві агрегати призначені для експлуатації в відкритих системах опалення і потребують постійного спостереження. Орієнтовний термін служби такого котла становить 20-30 років.

Post a Comment